Здоровий відпочинок – "Орхидея" | гостинично-оздоровительный комплекс
  • Mісцевий час: 12:50
  • Погода: 18° C / 50° F

Здоровий морський відпочинок в ГОК «Орхідея», підкреслює загальне гасло курорту м.Генічеськ на Азовському морі, приносячи елементи унікальності та індивідуальності в обслуговування кожного нашого гостя.

«Орхідея» – готель в Генічеську, який дарує своїм гостям здоровий, безпечний відпочинок, екологічність якого підтверджена: сертифікатами на усі послуги готелю, харчування; та багаторічним досвідом оздоровлення дітей і дорослих.

СИЛА МОРЯ ТА ПОВІТРЯ
Курорт м.Генічеськ знаходиться в заповідній зоні озера Сиваш, і є відомим далеко за межами регіону. Це, перш за все, оздоровлення, основним фактором якого є морські купання в теплому ласкавому морі та повітря з великим вмістом солі і йоду. Унікальні цілющі йодо-бромні гарячі джерела, соляні озера, грязелікування зцілюють різноманітні шкірні захворювання, хвороби опорно-рухового апарату. Морський клімат позитивно впливає на нервову систему, покращує самопочуття людини. Також водні процедури покращують загальний стан організму: підвищується тонус м’язів, поліпшується робота всіх систем нашого організму.

ДЕЛЬФІНАРІЙ

АКВАПАРК

СИЛА ПОВІТРЯ
Весь комплекс оздоровчих чинників Азовського моря та безпосередньо Сиваського заповідника відмінно тренує нейроендокринну, серцево-судинну, дихальну системи, позитивно впливає на терморегуляційні та обмінні процеси, підвищує життєвий тонус організму.

ШЛЯХ ОЗДОРОВЛЕННЯ
Ваш відпочинок в Генічеську буде набагато цікавішим завдяки великому асортименту послуг і розвиненій інфраструктурі міста. Вода в Азовському морі прогрівається до 25-26 градусів, відрізняється помірною глибиною, піщаним дном, що робить його найбільш придатним для сімейного відпочинку з дітьми.

МЕНЮ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

menufoto

Час, проведений тут, стане для Вас насправді незабутнім, якщо Ви віддасте перевагу вибору на користь готелю «Орхідея». Дивовижний та неповторний готельно-оздоровчий комплекс «Орхідея» пропонує своїм гостям тільки найкращі умови для відпочинку на березі Азовського моря. Ви можете скористатися басейном, сауною, пограти в більярд або просто розслабитися в затишному кафе за чашкою улюбленого чаю або іншого напою. Уважний персонал подбає про те, щоб Ви провели час в спокійній обстановці, що розслаблює. Ми дотримуємося стандартів приготування страв та оздоровлюючих напоїв з місцевих натуральних продуктів.

ЗДОРОВИЙ СОН
забезпечать ортопедичні матраци, подушки, зручні ліжка, просторі номери готелю.

СИЛА ВОДИ
Вода в готель «Орхідея» надходить з артезіанського джерела, що є аналогом води «Нафтуся», придатна для пиття і має лікувальні властивості.